Spotkania dla firm

Najlepsze miejsce na szkolenia medyczne, spotkania z partnerami, wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Czy nie wiedzą Państwo, gdzie zorganizować nietypowe szkolenie medyczne, szukają Państwo lokalizacji na wyjazd szkoleniowo-integracyjny lub nieszablonowego miejsca na nieco mniej formalne spotkania z partnerami biznesowymi? Nasze gospodarstwo, Holendry 21, to najlepsze miejsce dla Państwa wydarzenia. Jest kameralne, wygodne i ma osobowość, czego nie można powiedzieć o wielu niemal jednakowych hotelach.

Oto kilka najważniejszych powodów, dla których warto zorganizować szkolenia albo wydarzenia szkoleniowo-intergacyjne u nas.

1. Doskonała lokalizacja na szkolenia i spotkania biznesowe
Holendry znajdują się w centrum Polski, w okolicach Płocka. Godzinę drogi od Łodzi, 1,5 h od Warszawy, 2,5h od Poznania. Niedaleko wielkich miast, ale w otoczeniu pięknej przyrody – to miejsce nada szkoleniu, albo spotkaniu nieszablonowy wymiar. Świetne, na przykład na szkolenie dla specjalistów z różnych obszarów zawodowych, którzy na codzień pracują w dużych miastach.

2. Kameralna atmosfera spotkania
Jesteśmy dumni z naszego gospodarstwa agroturystycznego, które działa na europejskim poziomie, a przy tym nie jest tak bezosobowe, jak hotel. U nas macie Państwo pewność, że będzie sielankowo i blisko natury. Zaletą jest również to, że jesteśmy w stanie skupić się wyłącznie na Państwa wydarzeniu: mają państwo do dyspozycji cały obiekt, więc nawet błahe przerwy na kawę mogą odbywać się kiedy Państwu wygodnie, a nie kiedy hotel je zaplanuje.


3. Znakomite tradycyjne jedzenie
Nasza kuchnia skupia się na tradycyjnych polskich smakach. To ważne, szczególnie, jeśli Państwa partnerzy, zaproszeni na spotkania biznesowe pochodzą zza granicy i chcą poznać typowe Polskie potrawy – będziemy wiedzieli, co typowo polskiego przyrządzić obcokrajowcowi. Ale Polscy goście również chwalą naszą kuchnię, w tym tradycyjnie przygotowaną dziczyznę.

Chętnie dostosujemy się do Państwa potrzeb i umiejętnie pomożemy ustalić zadowalające wszystkich menu. Produkty pochodzą od lokalnych hodowców i rolników oraz z uprawy własnej.

4. Dobrze przygotowana sala szkoleniowa
Sala szkoleniowa to zarazem jadalnia, jednak jej przekształcenie nie zajmuje wiele czasu. Jest miejsce na rzutnik i ekran, są głośniki oraz WiFi – wszysto, co potrzebne do sprawnego przeprowadzenia szkolenia w jedym miejscu. Holendry 21 znajdują się na uboczu, nieco z daleka od dużych miast, ale zasięg telefonii komórkowych jest  dobry, dzięki czemu Państwa szkolenie może się odbyć w stadradrowych warunkach, a nikt nie poczuje się odcięty od świata i własnego biznesu.

5. Dodatkowa aktywność – integracja dla firm
Z naszego doświadczenia wynika, że spotkania biznesowe i szkoleniowe okazują się większym sukcesem, jeśli połączy się je z innymi aktywnościami. Dla Państwa rozrywki przygotowaliśmy ciekawe atrakcje.

Stawy i altany
Jednym z najmocniejszych atutów naszego obiektu są dwa zarybione stawy, a przerwy i wieczory najlepiej jest spędzić w ich pobliżu. Dlatego Holendry 21 mają kilka altan. Jedna na wyspie na wodzie, 3 w pobliżu stawu. Kolejna  z podłogą do tańca, na której doskonale będzie się bawić nawet 70 osób. Oprócz tego jest miejsce na ognisko, boisko do piłki nożnej i siatkówki 4,5ha ogrodzonego terenu na inne gry integracyjne. W samych stawach można łowić ryby, korzystać z łódki i roweru wodnego, a nawet pływać.

Inne atrakcje
Jesteśmy w stanie przygotować wiele angażujących i rozrywających wydarzeń. Dla naszych klientów chętnie zamówimy np. przejazdy bryczką, zorganizujemy zimowy kulig z grzanym winem po szkoleniu lub nawet loty balonem.


6. Nocleg
Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 pokoi, w trzech budynkach, które pomieszczą w sumie do 40 osób. Nasze pokoje można obejrzeć z każdej strony w dziale “Pokoje”